O mně

Již od roku 2011 nabízím kompletní grafické služby. Zabývám se především reklamní tvorbou, a to hlavně vývojem jednotných vizuálních stylů pro drobné i větší firmy (od návrhu logotypu, vizitek, reklamních předmětů, katalogů... až po webové a audiovizuální prezentace). Na vývoji grafiky pracuji převážně sám a vycházím z požadavků zákazníka, kterého se snažím nasměrovat optimální a co nejjednodušší cestou. Mám přehled o tiskových technologiích i zkušenosti z filmové tvorby a klasické animace.

Zpracovávám grafiky knih, brožur, kalendářů, přání, pozvánek, diplomů, pamětních listů, orientačních systémů pro města a obce vč. originálních map a plánů, turistických průvodců, výstavních panelů a periodických tiskovin. Tyto jsem schopen zajistit i po redakční stránce.

Spousta tiskovin se neobejde bez kvalitních fotografií a při grafické tvorbě je často zdlouhavé vysvětlit fotografovi záměr grafika a vhodnou technologii provedení fotografií. Proto poskytuji i tyto služby. Od roku 2004 se věnuji volné fotografické tvorbě, takže i v této oblasti mám bohaté zkušenosti. Postupem času jsem se dostal i k retuším a rekonstrukcím historických fotografií.

Pokud mi čas dovolí, vezmu kameru, abych mohl zachytit dramatické události v oblasti sportu nebo natočit Vaše šťastné dny - jako jsou svatby, oslavy narozenin, křtiny, promoce a také vše další, co přináší každodenní život. Snažím se, aby má tvorba byla dostupná pro každého. Používám standardní techniku současné doby a preferuji, aby technologie zpracování byla vždy nejmodernější a vaše video bylo originální a zachovalo vzpomínky v co nejlepší kvalitě i pro další generace. 

V současné době působím převážně na Zlínsku. S tímto krajem jsem svázán i díky spoustě dlouhodobých projektů.